Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo deloma sončno s popoldansko spremenljivo oblačnostjo. Sredi dneva in popoldne bodo nastale krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
17°C | 30°C
nedelja, 25.06.2017
17°C | 25°C
ponedeljek, 26.06.2017
14°C | 29°C
torek, 27.06.2017
14°C | 29°C
sreda, 28.06.2017
16°C | 30°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 9h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
17°C
30°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Predbožični Grajski park


KULTURA, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
09.12.2014      17:12
A A

Predbožični Grajski parkDeli:

Več koroških mladinskih organizacij (Klub koroških študentov, KMKC Kompleks, KUD Kunkuvo, Mladinski svet Ravne, Mladinski center Ravne ter Kunštnca) je v decembru združilo kreativne sile in energijo. Tako bo Grajski park na Ravnah za en dan postal prostor pravega božičnega sejma, ko smo jih vajenih v večjih mestnih prestolnicah. Predbožični park se bo odvil v soboto, 13. decembra 2014.

 

Dogajanje se pričenja ob 13.00 z delavnicami, na katerih bodo sodelovali Taborniki, Skavti Koroška 2 ter društvo Cirkonog. Pripravljajo se številne točke, v sklopu katerih se bodoobiskovalci lahko preizkusili v ročnih spretnostih in zabavnih igrah, preživetju v naravi, različnih akcijah in izzivih, lahko bodo žonglirali, vrteli poije, palice in kitajske krožnike, metali diabolo v zrak ter hodili po vrvi. Manjkal ne bo niti taborni ogenj s peko marshmallow ter nastopa taborniške glasbene skupine School of Rock.

 

Ob 13.00 se prav tako obeta Kunšt.market, kjer bodo predstavljene različne mojstrovine, kunštnine, novitete in rakete. Odvil se bo tudi zaposlitveni sejem, na katerem se bodo mladim iskalcem zaposlitve predstavila številna podjetja z možnostjo zaposlitve: Generali Zavarovalnica, Tesnika GK d. o. o., Visoka šola za tehnologijo polimerov, Helena Jeromel – Oriflame, Duler d. o. o., Zavod RS za zaposlovnje, Zavod RUJ, Petrol Energetika d. o. o., Narda d. o. o., TEHit, računalniških inženirig d. o. o. (PRINTINK), Oprema d. o. o., TAB d. o. o. in Nieros d. o. o.

 

Od 15.00 naprej sledi koncert z otroki in za otroke ter obisk Božička. Nastopili bodoOŠ Prežihov Voranc, OŠ Javornik, Glasbena šola GVIDO in MASAKR band. V večernem programu se bo predstavil pevski zbor Koroški mix, dogodek pa bosta popestrili tudi mladi koroški glasbeni skupiniHedera vento in Double Penetration Nation. Za še bolj čarobno vzdušje pa bo poskrbel ognjeni nastop in veliki božični koncert zasedbe RIFF.

 

Grajski park bo preplavil božični duh s cimetom, prestami, z zanimivimi stojnicami, zakuhanim vinom in pestrim dogajanjem. Organizatorji KUD Kunkuvo, Mladinski svet Ravne, Klub koroških študentov, KMKC Kompleks, Kunštnca ter Mladinski center Ravne vse prav lepo vabijo, da doživijo grajski park povsem drugače – čarobno, praznično, s pestrim dogajanjem.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ravne na Koroškem? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.06.2017
Danes ni dogodkov.
25.06.2017 | Šole in vrtci
Koroški otroški festival
25.06.2017 | Šole in vrtci
Koroški otroški festival

Bodite prvi pri oddaji mnenja.