Logo MojaObčina.si

Ravne na Koroškem

DANES
16°C
9°C
JUTRI
16°C
7°C

Na Ravnah so zadonele fanfare

V četrtek, 17. junija 2021, ob 10.30 so pred Gimnazijo Ravne zadonele fanfare.

Štirje odlični trobentači: docent Jure Gradišnik, njegova študenta na Akademiji za glasbo v Ljubljani Matej Kravcar in Blaž Trobas ter mladi koroški up Anej Gorenjak so skupaj s Kulturnim društvom Mohorjan Prevalje po dolgi sivini pripravili zanimiv glasbeni projekt, ki odganja dolgotrajno sivino in prinaša barve v življenje s promenadnim nastopom. Svoj glasbeni utrinek so poimenovali Pobarvajmo svet.

Fanfare so zadonele točno opoldne še na Vandravskem trgu v centru Prevaljah, prisluhnili jim bodu še pred domom starejših Na Fari na Prevaljah. Že v jutranjih urah pa so se glasbenikov  razveselili tudi najmlajši v vrtcu na Prevaljah ter tudi tamkajšnji osnovnošolci.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi