Logo MojaObčina.si

Ravne na Koroškem

JUTRI
4°C
2°C
ČE.
6°C
-6°C
Deli
3310

Dobrodelnost motoristov – BELI ANGELI

»Včasih se komu poraja vprašanje ZAKAJ?
Danes je bil ponovno en od tistih dni, ko je bilo vprašanje nepotrebno. Odziv Davida, odziv očeta in mame, ter brata, sosedov, župana občine Mislinja... ter seveda vseh prisotnih motoristov, ki po svojih najboljših močeh pomagajo Zavodu Beli angeli, da lahko mi pomagamo. Dokler bom v takšni družbi, ni dvoma, da me utrujenost, pomankanje časa, razne govorice, ne odvrnejo od zavedanja, da lahko tudi jaz pomagam. Lahko tudi ti? Seveda, vsak lahko, če ima željo. Ni vse v denarju. Lahko je že stisk roke, čas za obisk in klepet.... Možnosti je ogromno. Še tako "malo", dejanje lahko nekomu pomeni ogromno. Lahko mu polepša turobni dan, kot ga nam motoristom sončni žarki, ki napovedujejo vožnjo in druženje s prijatelji. Naj vam bo vsem srečno in varno na vaših poteh.« – Štefan Vogler, Gold Wing.

Zapis na družbenem omrežju FB, opisuje občutke udeleženca iz vrst motoristov - več kot 40 njih -  Zavoda Beli angeli, Plavi angeli, Združenja Gold wing, …., ki so v nedeljo 2.6. v Mislinji obiskali bivšega motorista Davida Mohariča. Za mladega paraplegika in njegovo nadaljnjo rehabilitacijo so v Zavodu Beli angeli zbirali sredstva in mu sedaj simbolično predali ček z donacijo – direktor g. Gorenc in Andreja. Poleg Davidovih domačih so »angele« pozdravili in se jim zahvalili domačini in župan občine Mislinja g. Bojan Borovnik. Enkratnega občutka ob tem dogodku in prijetnega druženja ni pokvarila niti nevihta. Varno vam pot in velika hvala Beli angeli.

Stojan Rozman

Društvo paraplegikov Koroške

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi