Logo MojaObčina.si

Ravne na Koroškem

DANES
2°C
-3°C
JUTRI
4°C
-2°C
1517

Dan za spremembe, dan za čiste Ravne!

Tudi letos so se taborniki Roda Koroških jeklarjev pridružili vseslovenski akciji "Dan za spremembe". Številčna druščina je zajemala okoli 40 članov, pridružilo pa se je tudi zajetno število najmlajših s svojimi starši. Le-ti so se odpravili očistiti okolico velikega otroškega igrišča na Čečovju, okolico upravne enote in trgovskega doma. Najstarejši izmed tabornikov pa so se, kot že nekaj let, osredotočili na brežino Čečovja in okolico "bunkerja", kjer jih vsako leto pričaka gora smeti. Dan za spremembe, dan za čiste Ravne je bil slogan, pod katerim so se taborniki ponovno pridružili čiščenju naše okolice.

 

Bi spremembo? Bodi sprememba!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
RIPS d.o.o.