Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
7°C
5°C
JUTRI
6°C
0°C
5493

Zaščitne maske

Članice Sekcije pri OOZ Radovljica izdelujejo zaščitne maske iz 4-slojnega airlaid materiala z ustreznim certifikatom. S strani Službe za preprečevanje in obvladovanje bolnišničnih okužb UKC Ljubljana je bila ustreznost materiala za uporabo zaščitnih mask uradno potrjena. 

 

Maska je namenjena izključno zaščiti splošne populacije (industrija, trgovina, osebna raba….) in NI PRIMERNA za uporabo v zdravstvu. Maska je primerna za večkratno uporabo. Priporočljivo je, da se menja na 4 ure, oziroma po potrebi. Več...

 

Za člane OOZ Radovljica znaša cena za kos s popustom 1,95 EUR z DDV, za ostale pa 2,50 EUR z DDV. Najmanjše naročilo je 5 kosov. Naročila sprejemamo po elektronski pošti vesna.odar@ozs.si. Dobava je možna takoj. Večja naročila so možna po dogovoru. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi