Logo MojaObčina.si
JUTRI
8°C
-8°C
ČE.
10°C
-4°C
9552

Začenja se sezona na radovljiškem drsališču

V petek popoldan z obratovanjem začenja radovljiško drsališče pri športnem parku. Drsanje bo tudi letos brezplačno.

Drsališče bo za rekreativno uporabo odprto od ponedeljka do petka med 15. in 18. uro ter ob sobotah, nedeljah praznikih in med počitnicami od 10. do 18. ure. Skupine potrebujejo predhodno rezervacijo, posamezniki pa naj svoj prihod najavijo neposredno na drsališču na telefonsko številko 06 984 66 14, v času obratovalnih ur. Tudi letos velja omejitev števila oseb, ki so lahko sočasno na ledeni ploskvi, ta je 25 drsalcev na uro. Na drsališču bodo na voljo napitki in prigrizki, pa tudi izposoja otroških drsalk in drsalnih pripomočkov.

Dodatne informacije so na voljo na elektronskem naslovu drsalisce.radovljica@gmail.com ali obcina.radovljica@radovljica.si.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi