Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
30°C
14°C
JUTRI
32°C
13°C
6775

Vabilo k sodelovanju v projektu Ustvarjalni podjetnik

Razvojna agencija Zgornje Gorenjske vabi vse, ki radi ustvarjate, k sodelovanju v projektu Ustvarjalni podjetnik. Osnovni namen projekta je pomagati ustvarjalcem na pot podjetništva in hobije spreminjati v poslovne priložnosti.

V sklopu projekta bodo pomagali pri ureditvi ustreznih statusov za prodajo, organizirali različne izobraževalne delavnice, omogočili prodajo v okviru različnih dogodkov in na različnih lokacijah, pripravili promocijski katalog ter vzpostavili povezovanje z drugimi ustvarjalci.

V letošnjem letu bodo v projekt povezovali ustvarjalce iz občin Bled, Gorje, Jesenice, Kranjska Gora in Radovljica, ki projekt sofinancirajo.

Uvodni predstavitvi projekta, v okviru katerih boste lahko izrazili tudi svoje želje, potrebe in pričakovanja, bosta v četrtek, 10. februarja 2022, in v sredo, 16. februarja 2022, ob 18.00 preko aplikacije Zoom.

Udeležba v projektu je brezplačna.

Dodatne informacije in prijave k sodelovanju: Ragor, Urška Luks, e-naslov: urska.luks@ragor.si, tel. št.: 04 581 34 17.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi