Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
29°C
16°C
PET.
29°C
16°C
3098

Uspešen mednarodni Taekwon-do seminar v Radovljici

13. in 14.4.2019 je v organizaciji Taekwon-do kluba Radovljica potekal 4. TAEKWON-DO CHOCOLATE WEEKEND SEMINAR. Vodil ga je Master Michael Flaherty, s pomočjno asistentke Jane Galinski, V. DAN, oba iz ITF Ireland v sodelovanju z Gerardom Galinski, V. DAN, iz German ITF. 

Na seminarju, s preko 70 udeleženci, so sodelovali taekwon-doisti iz Irske, Nemčije, Češke, Italije, Welsa, Nizozemske, Avstrije in Slovenije. 

Prvi dan je bil poudarek na funkcionalni vadbi in kondiciji, borbenih tehnikah, psihološki pripravi tekmovalcev ter formah za barvne pasove. Drugi dan pa je prinesel znanje form za črne pasove. Odmor za kosilo so vsi udeleženci izkoristili za obisk Festivala čokolade in bralcem z veseljem sporočamo, da so tujci nad našim čudovitim mestecem navdušeni! 

Dvodnevni seminar je odlično uspel in je vsem udeležencem prinesel veliko znanja ter neprecenljivih prijateljstev. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi