Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
30°C
14°C
JUTRI
32°C
15°C
4500

Sredi aprila je svoja vrata odprla nova dm prodajalna v Radovljici

V Radovljici boste lahko uživali v bogati dm ponudbi za celo družino na novi lokaciji.

V sredini meseca aprila je svoja vrata odprla nova dm prodajalna na Gradnikovi cesti 1c v Radovljici. Otvoritev je potekala v veselem vzdušju. Obiskovalci nove prodajalne so se brezplačno ličili in preizkušali nova trendi ličila v pomladnih odtenkih, si uredili nohte z brezplačno manikiro in se zabavali s kolesom sreče, ki je obiskovalcem nudilo razgibalne vaje in obilico zabave. Najmlajši obiskovalci so se tudi zabavali, saj so se s pomočjo domiselnih poslikav obraza prelevili v zanimive domišljijske junake. V dm prodajalni na novi lokaciji v Radovljici vas čaka še bogatejša ponudba izdelkov za celo družino.

 

Foto: Nejc Pernek

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi