Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
7°C
-4°C
PET.
3°C
-5°C
1272

Športni plezalec Gorazd Jurekovič na Portugalskem spet na najvišji stopnički

9. in 10. oktobra se je na Portugalskem končala še zadnja tekma Evropskega mladinskega pokala. Iz našega odseka smo imeli samo enega predstavnika, to je bil Gorazd Jurekovič. Na zadnji tekmi so tekmovalke in tekmovalci plezali balvane.

Gorazd je s petimi vrhovi v kvalifikacijah, končal na 4. mestu. Razlike so bile zelo majhne in odločali so poskusi. V finalu mu je uspelo preplezati tri vrhove, kar je bilo dovolj za zmago! Bravo Gogi!

Zlati sta bili še Sara Čopar in Lucija Tarkuš, Andrej Polak je bil srebrn in Jennifer Buckley bronasta.

Čestitke Gorazdu za odlično sezono! Čestitke za sezono tudi Evi Puhar, in ji želimo, da bo čimprej splet lahko plezala na polno.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi