Logo MojaObčina.si
DANES
7°C
-8°C
JUTRI
8°C
-8°C
17579

S prve seje novoizvoljenega občinskega sveta

V Radovljici je bila včeraj prva seja za konstituiranje novoizvoljenega občinskega sveta za mandatno obdobje 2022-2026. Obravnaval je poročilo Občinske volilne komisije o izidu lokalnih volitev in potrdil mandate članic ter članov občinskega sveta. Svoj četrti mandat je nastopil tudi župan Ciril Globočnik.

Poročila OVK o izidu lokalnih volitev za člane občinskega sveta, župana in člane svetov krajevnih skupnosti so na občinskih spletnih straneh objavljena tudi v rubriki Lokalne volitveOVK je ugotovila, da so bili v 26-članski občinski svet izvoljeni naslednji kandidati:

 

LISTA CIRILA GLOBOČNIKA

Miran Rems

Monika Ažman

Miroslav Pogačar

Teodora Beton

Vilko Praprotnik

Sabina Felc

Danijel Kašca

 

SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Bogomir Vnučec

Aleša Mušič

Nejc Vobovnik

 

GIBANJE SVOBODA

Gregor Remec

Petra Logar

Domen Torkar

 

LISTA KRAJEVNIH SKUPNOSTI - LKS

Branko Fajfar

Nana Jauk

Matjaž Planinšek

 

LISTA ZA ŠPORT IN PROSTOVOLJSTVO

Darko Marolt

Barbara Meglič

 

LISTA VOJKE JESENKO

Peter Podlesnik

Vojka Jesenko

 

NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Simon Resman

Ines Jelenec

 

GLAS MLADIH RADOVLJICA

Gorazd Fajfar

Maruša Šolar Čuden

 

LEVICA

Klemen Erman

 

SOCIALNI DEMOKRATI

Renata Zadnikar

 

 

Po potrditvi mandatov svetnic in svetnikov so na seji imenovali Komisijo za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja v sestavi Miran Rems, predsednik, Bogomir Vnučec, Gregor Remec, Branko Fajfar in Darko Marolt.

Naslednja seja občinskega sveta, na kateri so predvidena imenovanja članic ter članov drugih stalnih delovnih teles občinskega sveta in Nadzornega odbora občine, bo 18. januarja 2022.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi