Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
32°C
15°C
NED.
34°C
15°C
1149

Preprosto Montessori…. Vrhniška HIŠA OTROK VABI

Jupiiii, pomlad je tu in s tem novi vpisi otrok v naša montessori vrtca, Vrhniško hišo otrok in Gorenjsko hišo otrok za šolsko leto 2021/2022. Mi že nestrpno čakamo, da spoznamo nove otroke.

Z veseljem sporočamo, da vam končno lahko pokažemo našo sveže prenovljeno spletno stran http://preprostomontessori.si/, ki smo jo izdelovali kar nekaj časa in še vedno ni dokončana..;). Predvsem si želimo, da bo vsebinsko bogata, zato jo bomo še veliko dopolnjevali. Boste videli, je še kar nekaj poglavij, ki še čakajo vsebino in mi jo še pišemo, zato vas vabimo, da nam sledite.

Tokrat se nam je mudilo, da vas povabimo k vpisuvaših otrok v našo Hišo otrok.


In ŠE NEKAJ…

Zagotovo si želite videti, kako otroci živijo v Hiši otrok...

Pridružite se nam v četrtek, 11.3.2021 ob 17.30 na ONLINE PREDSTAVITVI. Predstavili vam bomo življenje otrok v naši Hiši in druge tehnične informacije našega montessori vrtca. Če se nam želite pridružiti in pokukati k nam, kliknite na Zoom PREDSTAVITEV, kjer najavite vašo prisotnost. Dan prej vam bomo posredovali povezavo do Zoom srečanja.


Veselimo se srečanja z vami

Ekipa preprostomontessori


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi