Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
30°C
14°C
JUTRI
32°C
13°C
3259

Posodobljeno semaforizirano križišče v Podvinu

Za povečanje prometne varnost je bilo danes ponovno vzpostavljeno delovanje semaforiziranega križišča na državni cesti v Podvinu. Posodobljena semaforska naprava deluje avtomatsko oziroma glede na dejanski promet v križišču in je pod stalnim nadzorom operaterjev Centra za upravljanje in vodenje prometa Direkcije RS za infrastrukturo. V križišču je stalno dodeljena prosta pot vozilom na glavni prometni smeri, z najavo prednosti vozil na stranski prometni smeri. Prednost vozil na stranski prometni smeri je samodejno dodeljena le ob prisotnosti na priključkih ali ob najavi prečkanja prehoda za pešce čez državno cesto s pritiskom tipke za pešce.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi