Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
9°C
JUTRI
27°C
7°C
Objava JE POTEKLA dne 14. 07. 2022 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

PLASTIKAR / LAMINER - M/Ž

Opis del in nalog:
DETAJLNA PRIPRAVA DELOVNEGA MESTA. PROUČITEV TEHNIČNE DOKUMENTACIJE IN NAVODIL ZA DELO. PREVZEM IN PRIPRAVA MATERIALA (POLIZDELKI, VLAKNA, SMOLE, KITI). PRIPRAVA ORODIJ IN PRIPOMOČKOV. PRIPRAVA KALUPOV. ROČNI NANOS GELCOATA. LAMINIRANJE POLIESTERSKIH POLIZDELKOV, OJAČITEV, SPOJEV, IZDELKOV. IZDELAVA KONČNEGA PREMAZA – TOPCOAT, FINISH. SKRB ZA SMOTRNO PORABO MATERIALOV, NADZOR PORABE. VODENJE EVIDENC DELA. SAMOKONTROLA (PREIZKUŠANJE IN PREGLED IZVEDENIH DEL IN PRIMERJAVA S TEHNIČNO DOKUMENTACIJO). IZVAJANJE INTERNEGA TRANSPORTA Z ROČNIMI VOZIČKI IN Z VILIČARJEM (ČE JE ZA TO USPOSOBLJEN) TER ROČNO PRENAŠANJE BREMEN NA KRAJŠIH RAZDALJAH (POSAMEZNO ALI V SKUPINAH)

Izobrazba:
osnovnošolska

Delovne izkušnje:
3 mes

Znanje jezikov:
slovenski jezik: razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo

Drugi pogoji:
Samostojnost. Natančnost, iznajdljivost, zanesljivost. Delavnost, spretnost. Smisel za timsko delo. Po izteku pogodbe za določen čas možnost sklenitve nove pogodbe za nedoločen čas.
DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA

Trajanje zaposlitve:
Določen čas, 3 mesece

Poskusno delo:
1 mes.

Urnik dela:
dopoldan

Število ur:
40 Ur

Število delovnih mest:
3

Način prijave kandidata:
kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Kontakt za kandidata:
PETRA BERGANT, telefon: 040 464 619, e-naslov: info[at]amtprojekt.si

Naslov: AMT PROJEKT inženiring d.o.o., Alpska cesta 43, 4248 LESCE

Oglejte si tudi