Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
18°C
9°C
TOR.
18°C
11°C
5723

Obvestilo o občasnih in popolnih zaporah cest v času kolesarske prireditve 4. septembra

Zaradi kolesarske dirke - etapne preizkušnje Dirke po Franciji »L'Etape Slovenia« - bodo vnedeljo, 4. septembra 2022, delne ali popolne zapore cest, po katerih bo potekala prireditev. Posamezni odseki cest in čas vsake zapore cest so prikazani na sliki. Med zaporami bo promet sproščen za največ 15 minut. Skladno s časovnim potekom kolesarske dirke, po katerih poteka trasa, se bodo zapirale ceste in vmesni priključki. Vse ceste in priključki bodo za promet sproščeni takoj, ko bo zadnji kolesar prevozil konfliktno točko. Med kolonami kolesarjev bo promet v smeri dirke sproščen tudi v vmesnem času.

Na dirko je prijavljenih več kot 1.000 kolesarjev, ki se bodo preizkusili na 70 ali 138-kilometrski trasi. Ta je speljana skozi kraje enajstih gorenjskih občin: Kranj, Šenčur, Medvode, Vodice, Komenda, Kamnik, Cerklje na Gorenjskem, Preddvor, Radovljica, Naklo in Tržič. Organizatorji vabijo k spodbujanju kolesarjev ob trasi in navijanju.

Več informacij o dirki, spremljevalnm programu in zaporah cest je na voljo na spletni strani L'Etape Slovenia.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi