Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
12°C
8°C
NED.
14°C
1°C
5961

V Športnem parku Vrbnje bo zgrajen še večnamenski objekt

Še v tem mesecu je v Športnem parku Vrbnje predviden začetek gradnje večnamenskega objekta. Gradbena pogodba z izbranim izvajalcem Vovk pro d.o.o. je že podpisana. Vrednost  del znaša približno 122 tisoč evrov, od katerih je 95 tisoč zagotovljenih v občinskih proračunih za leti 2021 in 2022, 27 tisoč evrov pa donatorskih sredstev. Dela bodo končana do 31. 8. 2022.

Objekt z bruto površino približno sedemdeset kvadratnih metrov notranjih prostorov bo namenjen spremljajočim vsebinam športnega parka. Obsegal bo manjši večnamenski prostor, sanitarije in lopo za kosilnico ter orodje. Ogrevan bo s toplotno črpalko. Na južni in vzhodni strani je predvidena manjša pokrita terasa s pogledom na športni park.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi