Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
17°C
2°C
JUTRI
16°C
5°C
1425

Nacionalna strategija cepljenja

Z mesecem aprilom velja nova nacionalna strategija cepljenja proti covidu-19, ki je usmerjena zlasti v pospešeno cepljenje oseb, starejših nad 60 let. Občanke in občane v tej starostni kategoriji vabimo, da se čim prej prijavite na cepljenje.

V Osnovnem zdravstvu Gorenjske se cepljenje izvaja v sedmih cepilnih centrih, med katerimi je tudi Zdravstveni dom Radovljica. Prijavite se lahko preko spletnega obrazca na https://www.zd-radovljica.si/?subpageid=91&contid=155 ali preko telefonske številke 030 702 882 ob delavnikih med 7. in 12. uro. V skladu s sprejeto strategijo občanke in občani v starosti med 60 in 64 let cepijo s cepivom AstraZenece, med 65 in 70 let pa praviloma s cepivoma Pfizer in Moderna.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi