Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
15°C
11°C
JUTRI
19°C
10°C
1616

Dan slovenskega športa v občini Radovljica

Športna zveza Bled, Bohinj, Gorje v sodelovanju z Občino Radovljica na dan slovenskega športa, ki je bil kot državni praznik uveden v letu 2020, tudi letos organizira prireditev, na kateri se bodo predstavili športni klubi in društva, ki delujejo na območju radovljiške občine. Prireditev bo v petek, 23. septembra, od 16. do 19. ure v novem in starem delu Športnega parka Radovljica in na radovljiškem kopališču. Klubi oz. društva bodo za obiskovalce pripravili tudi različne izzive, dogajanje pa bo povezoval DJ in moderator. Dogodek je namenjen vsem, ki se želijo gibati ter svoje veselje in energijo deliti z drugimi.

Dan slovenskega športa je posvečen promociji športa, spodbuja vrednote biti telesno aktiven, uživati življenje in skrbeti za dobro počutje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi