Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
24°C
17°C
JUTRI
28°C
15°C
Deli
3790

Mednarodni študijski obisk v Španiji

Od 5. do 9.3.2019 je v Španiji, v pokrajini Huesca potekalo srečanje partnerjev projekta Exprom – Exchange of Practicies on Outreach, Guidance and Motivation in Adult Education. Srečali smo se na šoli za odrasle CPEPA Miguel Hernandez, kjer so nam predstavili njihovo delo z odraslimi s poudarkom na motivaciji, vključevanju in vodenju udeležencev v izobraževanju odraslih. V projektu sodelujemo organizacije iz Irske, Španije, Slovenije, Finske in Češke, ki je tudi prijaviteljica projekta.

Vabimo vas, da si več o mednarodnem obisku preberete na naši spletni strani: 
https://www.lu-r.si/studijski-obisk-v-okviru-projekta-exprom-v-spaniji/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi