Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
1°C
-7°C
PON.
2°C
-2°C
2634

Drevi v Linhartovi dvorani koncert Orkestra slovenske policije

Orkester Slovenske policije se že od leta 2013 vsako leto predstavi tudi v Radovljici. Letošnji  tradicionalni koncert v Linhartovi dvorani Radovljica bo danes, v torek, 6. decembra, ob 19. uri.

 

Orkester bo v Radovljici nastopil z dirigentom Nejcem Bečanom in s programom priljubljene klasične ter sodobne glasbe, vokalna solista bosta sopranistka Kristina Bitenc in član orkestra Matjaž Mrak, tako da se tudi tokrat obeta prava glasbena poslastica.

 

Kristina Bitenc  trenutno živi in dela na Nizozemskem. V letu 2012 je z odliko zaključila magistrski študij na Nizozemski nacionalni operni akademiji in bila zatem dve leti članica opernega studija Renske nacionalne opere v Strasbourgu. Sodelovala je z več slovenskimi in tujimi orkestri. Udejstvuje se kot koncertna pevka, posebno pozornost pa posveča opernemu repertoarju.

 

Nekaj vstopnic je še na voljo, na blagajni Linhartove dvorane bodo naprodaj uro pred koncertom, rezervacije pa so možne od 8. do 15. ure (tel. št. 04 537 29 00).

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!