Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
14°C
-4°C
PET.
18°C
-5°C
710

Članice Sekcije frizerjev pri OOZ Radovljica obiskale seminar v Logatcu

Tako kot se spreminja moda, se spreminjajo modni trendi tudi v frizerstvu. V nedeljo, 1.10.2018, so članice sekcije frizerjev pri OOZ Radovljica in člani sekcije frizerjev pri OOZ Škofja Loka v Logatcu izpopolnjevali svoje znanje na področju barvanja in striženja. Organizatorka izobraževanja je bila firma Schwarzkopf, Hair Beauty d.o.o., Logatec. Udeleženci so s zadovoljstvom in dobrim vtisom spremljali seminar. Po izobraževanju je sledil ogled Predjamskega gradu pri Postojni, zaključek pa v prijetni družbi z večerjo...

 

Foto in tekst prispevala

Predsednica frizerske sekcije OOZ Radovljica, Pavla Podobnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi