Logo MojaObčina.si
DANES
25°C
8°C
JUTRI
21°C
16°C
Oceni objavo

Biotehniški center Naklo ob dnevu odprtih vrat vabi na predstavitev izobraževalne platforme DIGIAGRI

Biotehniški center Naklo izvaja Erasmus+ projekt DIGIAGRI, ki se osredotoča na pripravo kvalitetnih e-gradiv za pridelovanje paradižnika, paprike in vinske trte. Rezultateprojekta in njihovouporabnostbodo predstavili 25. 4. 2024 in 15. 5. 2024 v Biotehniškem centru Naklo in online.K udeležbi vabijo učitelje, mentorje, študente in širšo javnost, zlasti vrtičkarje. Organizirali bodo predavanja in delavnice (hortikulturne in pedagoške vsebine, priprava in uporaba e-gradiv, iSpring, Canva). Program dogodka in e-prijavnica sta dostopna TUKAJ (https://1ka.arnes.si/digiagri). Izobraževalna platforma DIGIAGRI bo predstavljena v dveh terminih: od 13h do 15h in od 16h do 18h.

Daljše vabilo je v priponki.

Ob dnevu odprtih vrat bo v BC Naklo pestro dogajanje, saj bodo potekale tudi druge aktivnosti. Dogodek je za udeležence brezplačen.

Oglejte si tudi