Logo MojaObčina.si
JUTRI
16°C
3°C
SOB.
16°C
8°C

100% Volk (100% Wolf)


animirani film, sinhronizirano

Freddy je dedič ponosne družinske linije volkodlakov. Prepričan, da bo postal najbolj strašen volkodlak vseh časov, je šokiran, ko se na 14. rojstni dan, spremeni v divjega … pudlja.

Avstralija, Belgija / 2022 / 96 min

režija: Alex Stadermann

 

Zgodba 100% Volk govori o 14-letnem fantu po imenu Freddy, ki je dedič ponosne družine volkodlakov. Prepričan, da bo na svoj rojstni dan postal najbolj strašen volkodlak vseh časov, je Freddy šokiran, ko se spremeni v simpatičnega psička pudlja z roza pričesko. Zdaj mora do naslednje polne lune dokazati starešinam tropa, da ima pravo volčje srce, da ga ne izženejo za vedno. Premagati mora svojo rozasto in puhasto zunanjost in dokazati, da je v svojem srcu 100% volk!

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

65 (65)

Linhartova dvorana Radovljica