Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v severovzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
6°C | 10°C
torek, 24.10.2017
4°C | 14°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 19°C
petek, 27.10.2017
5°C | 17°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
10°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Člansko moštvo nogometnega kluba Radlje ob ......


ŠPORT

| |
14.06.2012      14:11
A A

Člansko moštvo nogometnega kluba Radlje ob Dravi - prvaki


Medobčinske nogometne lige Maribor


Sodniška trojica
Sodniška trojica
Deli:
Natančno dvanajst let po največjem uspehu Športnega društva Radlje, uvrstitve članskega moštva v 3. SNL – vzhod, so nogometaši članskega moštva Nogometnega kluba Radlje, dosegli naslednji odmeven uspeh.

Krog pred koncem tekmovanja v 1. MNZM ligi so si zagotovili naslov prvaka

1. MNZM lige in s tem uvrstitev v Štajersko nogometno ligo.

V drugem delu prvenstva so še dvanajstič ostali neporaženi. Na tekmi 25. kroga in hkrati zadnji tekmi pred domačim občinstvom,  so namreč v soboto 02. junija 2012 premagali ekipo NK Starše z rezultatom 2 : 0.

Za izreden uspeh so poleg nogometašev in njihovega trenerja g. Marka Pšeničnika, vsekakor zasluženi: Upravni odbor društva s predsednikom g. Erikom Marselom in podpredsednikom g. Primožem Verdnikom, Občina Radlje ob Dravi s postavitvijo modernega Športnega stadiona in s tem zagotovitvijo kakovostnih pogojev dela, vsi donatorji in sponzorji, tehnično osebje,  vsi volonterski člani društva in nenazadnje zvesti navijači.

Delo novega vodstva se je tako na najlepši način obrestovalo.

Nova Štajerska liga je vsekakor izziv za vse aktivne v Športnem društvu Radlje.

Za prihodnost in kvaliteto radeljskega nogometa se tako ne bo treba bati, saj v okviru društva dobro in strokovno deluje tudi Nogometna šola Radlje, ki vzgaja mlade nogometaše, za katere bo ta uspeh vsekakor nov izziv in cilj, v njihovem nadaljnjem razvoju.

Zadnjo tekmo bo člansko moštvo odigralo v soboto 09. junija 2012, ob 17. uri v Slivnici, kjer bo iz rok predsednika Medobčinske nogometne zveze Maribor prejelo pokal za prvaka 1. MNZM lige v sezoni 2011/12.

Po vrnitvi moštva iz Slivnice, bo ob 20.45 uri organiziran slavnosten sprejem nogometašem, v centru mesta Radlje.

 

VabljeniI!!!

 

Športno društvo Radlje ob Dravi se ob tej priložnosti zahvaljuje in iskreno čestita vsem omenjenim akterjem, pri odmevnem športnem uspehu društva in mesta Radlje ob Dravi.

 

sekretar ŠD Radlje ob Dravi:  Bojan Kus
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Radlje ob Dravi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!