Logo MojaObčina.si

Radlje ob Dravi

JUTRI
12°C
-3°C
ČE.
12°C
0°C
Deli
1259

Slovo starega leta, s silvestrsko večerjo v Domu Hmelina

Decembrski dnevi so dnevi praznikov, prijaznih nasmehov, iskrivih pogledov in toplih dlani. Da bi bili srečni, zdravi, veseli in v družbi dragih ljudi so želje vseh nas. Te želje so se nam izpolnile, saj smo kot ena velika družina praznovali slovo starega leta. V družbi drug drugega smo bili zares srečni in veseli. Pevski zbor zaposlenih je s svojim petjem privabil iskrice v oči, člani Žoga benda, pa so druženje še popestrili. Ob igranju ansambla Stil 5, ki nas že kar nekaj let razveseljuje, smo tudi zaplesali. Beseda hvala je premalo, da bi poplačala njihov trud in dobro voljo, da pridejo med nas in nam s svojim petjem in igranjem polepšajo naše praznovanje. Hvala vsem in vsakemu posebej.

Ob dobrem vinu in slavnostni večerji smo si nazdravili in zaželeli še mnogo zdravja, sreče, razumevanja ter da bi tudi v naslednjem letu praznovali tako kot smo danes. Druženje smo zaključili ob pesmi "Silvestrski poljub", s šampanjcem pa naznanili dobrodošlico novemu letu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!