Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

pretežno oblačno
Danes bo pretežno oblačno, več sonca bo popoldne v vzhodnih krajih. Predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno lahko rahlo deževalo ali rosilo. Popoldne in zvečer se bo krepil jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 24 °C.
9°C | 20°C
ponedeljek, 24.09.2018
10°C | 18°C
torek, 25.09.2018
4°C | 15°C
sreda, 26.09.2018
-2°C | 14°C
četrtek, 27.09.2018
0°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 9h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
9°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Slovo starega leta, s silvestrsko večerjo v ......


NOVICE

| |
03.01.2018      7:14
A A

Slovo starega leta, s silvestrsko večerjo v Domu HmelinaDeli:

Decembrski dnevi so dnevi praznikov, prijaznih nasmehov, iskrivih pogledov in toplih dlani. Da bi bili srečni, zdravi, veseli in v družbi dragih ljudi so želje vseh nas. Te želje so se nam izpolnile, saj smo kot ena velika družina praznovali slovo starega leta. V družbi drug drugega smo bili zares srečni in veseli. Pevski zbor zaposlenih je s svojim petjem privabil iskrice v oči, člani Žoga benda, pa so druženje še popestrili. Ob igranju ansambla Stil 5, ki nas že kar nekaj let razveseljuje, smo tudi zaplesali. Beseda hvala je premalo, da bi poplačala njihov trud in dobro voljo, da pridejo med nas in nam s svojim petjem in igranjem polepšajo naše praznovanje. Hvala vsem in vsakemu posebej.

Ob dobrem vinu in slavnostni večerji smo si nazdravili in zaželeli še mnogo zdravja, sreče, razumevanja ter da bi tudi v naslednjem letu praznovali tako kot smo danes. Druženje smo zaključili ob pesmi "Silvestrski poljub", s šampanjcem pa naznanili dobrodošlico novemu letu.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DOM HMELINA, DOM ZA STAREJŠE OBČANE, D.O.O.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


DOM HMELINA, DOM ZA STAREJŠE OBČANE, D.O.O.
DOM HMELINA, DOM ZA STAREJŠE OBČANE, D.O.O.
KOROŠKA CESTA 67 A
Tel:02 88 70 370

Bodite prvi pri oddaji mnenja.