Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 17.11.2018

pretežno oblačno
Danes bo povečini sončno, le ponekod v notranjosti Slovenije občasno zmerno oblačno. Pihal bo veter vzhodnih smeri, na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 8, na Primorskem do 12 °C.
2°C | 6°C
nedelja, 16.11.2018
3°C | 9°C
ponedeljek, 18.11.2018
1°C | 4°C
torek, 19.11.2018
1°C | 2°C
sreda, 20.11.2018
0°C | 1°C
Opozorila
Sobota, 17.11.2018 ob 6h
Danes in jutri bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
2°C
6°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Slovo starega leta, s silvestrsko večerjo v ......


NOVICE

| |
03.01.2018      7:14
A A

Slovo starega leta, s silvestrsko večerjo v Domu HmelinaDeli:

Decembrski dnevi so dnevi praznikov, prijaznih nasmehov, iskrivih pogledov in toplih dlani. Da bi bili srečni, zdravi, veseli in v družbi dragih ljudi so želje vseh nas. Te želje so se nam izpolnile, saj smo kot ena velika družina praznovali slovo starega leta. V družbi drug drugega smo bili zares srečni in veseli. Pevski zbor zaposlenih je s svojim petjem privabil iskrice v oči, člani Žoga benda, pa so druženje še popestrili. Ob igranju ansambla Stil 5, ki nas že kar nekaj let razveseljuje, smo tudi zaplesali. Beseda hvala je premalo, da bi poplačala njihov trud in dobro voljo, da pridejo med nas in nam s svojim petjem in igranjem polepšajo naše praznovanje. Hvala vsem in vsakemu posebej.

Ob dobrem vinu in slavnostni večerji smo si nazdravili in zaželeli še mnogo zdravja, sreče, razumevanja ter da bi tudi v naslednjem letu praznovali tako kot smo danes. Druženje smo zaključili ob pesmi "Silvestrski poljub", s šampanjcem pa naznanili dobrodošlico novemu letu.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DOM HMELINA, DOM ZA STAREJŠE OBČANE, D.O.O.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!