Logo MojaObčina.si

Radlje ob Dravi

DANES
19°C
13°C
JUTRI
26°C
14°C
1464

Ribiči na »svoji« tekmi tretji

Društvo paraplegikov Koroške je organiziralo 3. kolo lige v športnem ribolovu s plovcem in ga izvedlo v sodelovanju z Ribiško družino Maribor na ribniku Univerza Maribor - Pivola (občina Hoče-Fram), v četrtek 6.6.2019. Razlog, da moramo gostovati in izvajati tekme drugje je ta, da v območju Koroške ribiške družine nimamo (več) na razpolago certificirane trase (včasih ribnik Brdinje, Reš). Lovilo se je po pravilniku RZS; sodelovalo je šest (nepopolnih) regijskih ekip, 15 tekmovalcev, ki so registrirani kot tekmovalec pri  RZS. Tekmovanje in tekmovalce je preveril tudi ribiški inšpektor g. Janez Mulej. Odlično pripravljena ribiška trasa in lepo vreme je ribičem omogočilo idealne pogoje za tekmovanje. Sodniški zbor je svoje delo opravil zelo dobro. Ekipa iz koroškega društva je zasedla tretje mesto. Valentin Z. Grilc (pomočnik Milan Bizjak) je bil drugi v svojem sektorju, tretji Boštjan Javernik in pa šesti Alojz Jeromel. Prvo mesto je osvojila ekipa iz Prekmurja in Prlekije pred ekipo iz celjske regije. Razglasitev rezultatov in (odlično) kosilo je bilo v La Pizzeta v Hočah. Še enkrat hvala za vse! Ribiški družini Maribor, predvsem  predsedniku g. Bojanu Javorniku in oskrbniku g. Jure-tu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi