Logo MojaObčina.si

Radlje ob Dravi

JUTRI
16°C
3°C
PON.
18°C
5°C
3780

PREHAJANJE MED OBČINAMI

Spoštovani!

 

Na občino še vedno prihaja veliko vprašanj glede izvajanja Odloka o začasni splošni prepovedi gibanja in zbiranja ljudi na javnih mestih in površinah v Republiki Sloveniji ter prepovedi gibanja zunaj občin, ki ga je sprejela Vlada Republike Slovenije in je začel veljati 30. marca 2020 ob 00.00 in velja do preklica. Odlok je bil tudi že dopolnjen.

 

Obveščamo vas, da je Generalna policijska uprava ustanovila skupino, ki odgovarja na vprašanja občanov glede omejitve gibanja in podobno.


Svoja vprašanja lahko pošiljate na naslov: info.koronavirus@policija.si ali pa pokličete na številko 01 514 70 01.


Na spletni strani https://www.gov.si/novice/2020-04-17-najpogostejsa-vprasanja-in-odgovori-glede-izvajanja-odloka-ozacasni-splosni-prepovedi-gibanja-in-zbiranja-ljudi-na-javnih-krajih/?fbclid=IwAR0yemQW4BuFxOAbSAMmheCjaobeEeAOFdMUnGuf8XB5IqU1owLg4GPAw8c najdete najpogostejša vprašanja in odgovore glede izvajanja odloka o začasni splošni prepovedi gibanja in zbiranja ljudi na javnih krajih.


Datum objave: 21.04.2020

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi