Logo MojaObčina.si

Radlje ob Dravi

JUTRI
23°C
12°C
TOR.
28°C
13°C

Postani oskrbnik Ruške koče na Pohorju

Ruška koča leži na 1250 m nadmorske višine ter je dostopna iz smeri Maribor-Hoče, iz smeri Ruš ter iz smeri Šumika. Najemnik bo lahko prevzel kočo 1. aprila 2022.

Na razpis se lahko prijavijo pravne in fizične osebe, ki izpolnjujejo in sprejemajo pogoje na osnovi Zakona o gostinski dejavnosti, Pravilnika o upravljanju, poslovanju in opremi planinskih koč in Pogoje za udeležbo na razpisu.

Predmet najema je poslopje Ruške koče, Čandrove koče kot depandanse , funkcionalnega zemljišča ter opreme in inventarja po popisu. Objekt je priključen na električno in javno vodovodno omrežje in ima lastno biološko čistilno napravo. Društvo si želi dolgoročnejše sodelovanje.

Razpisni pogoji:

 • Poznavanje gostinstva, kakovostna priprava jedi in poznavanje HACCP sistema.
 • Znanje manjših hišnih opravil.
 • Zaželeno znanje angleškega in nemškega jezika.
 • Skrb za gospodarno vzdrževanje objektov in okolice.
 • Prijaznost, dinamičnost, zanesljivost, inovativnost in natančnost.
 • Poznavanje okoliških poti.
 • Organizacijske sposobnosti (organizacija prireditev, dogodkov).
 • Zaveza o obratovalnem času postojanke v skladu s pogodbo.
 • Sodelovanje z organi društva.


Prijava naj vsebuje:

 • predstavitev ponudnika in opis sposobnosti
 • vizija oskrbovanja Ruške koče
 • opis dosedanjih del in izkušenj


Pisne ponudbe pošljite do 31. januarja 2022 na naslov Planinsko društvo Ruše, Mariborska cesta 5, 2342 Ruše. Podrobnejše informacije lahko dobite na telefonski številki 040 706 032 med 17. in 20. uro.

Po prejemu ponudb bomo s kandidati, ki bodo prišli v ožji izbor, organizirali ločene razgovore. Pogodbo bomo sklenili s ponudnikom, ki bo po mnenju društva v največji meri izpolnjeval razpisne pogoje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi