Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 26.04.2018

oblačno
Popoldne bo v bližini morja še sončno vreme. Drugod bo pretežno oblačno, padavine, deloma plohe, se bodo iznad severnih krajev širile proti jugu. Predvsem v osrednji in južni Sloveniji bodo tudi posamezne nevihte. Na Primorskem bo povečini suho. Prehodno bo zapihal okrepljen severovzhodni veter, na Primorskem zvečer šibka do zmerna burja. Ohladilo se bo, popoldanske temperature bodo od 14 do 21, v južni Sloveniji do okoli 23 °C.
12°C | 18°C
petek, 27.04.2018
6°C | 19°C
sobota, 28.04.2018
5°C | 25°C
nedelja, 29.04.2018
10°C | 24°C
ponedeljek, 30.04.2018
10°C | 21°C
Opozorila
Četrtek, 26.4.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Polni certifikat Družini prijazno podjetje


NOVICE

| |
19.12.2016      7:44
A A

Polni certifikat Družini prijazno podjetjeDeli:

V Domu Hmelina, domu za starejše občane, Radlje ob Dravi smo julija 2013 pridobili Osnovni certifikat Družini prijazno podjetje. Po triletni uspešni implementaciji in izvajanju številnih ukrepov, ki omogočajo lažje usklajevanje dela in družine smo septembra 2016 prejeli Polni certifikat Družini prijazno podjetje. Certifikat v naše podjetje prinaša še večje zavedanje o pomembnosti prepletanja družinskega in poklicnega življenja. S cilji in željami, da bomo zaposleni še naprej v kvalitetnem in prijaznem delovnem okolju, optimistično zremo tudi v prihodnost.

Na pridobljen certifikat smo zelo ponosni, saj  smo prvi  dom za starejše občane na Koroškem s tovrstnim certifikatom ter prvo podjetje v Občini Radlje ob Dravi.
Povezave:Domhmelina
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DOM HMELINA, DOM ZA STAREJŠE OBČANE, D.O.O.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!