Logo MojaObčina.si

Radlje ob Dravi

DANES
23°C
7°C
JUTRI
23°C
9°C
1082

Otvoritev pokala v gorskem kolesarstvu Vuhred

Otvoritev pokala v gorskem kolesarstvu Vuhred 12.5.2019

Štart: 11.00 (bar Kogal Vuhred)
Prijave:od 10:00 do 10:50 (bar Kogal Vuhred)
Dolžina trase:10 km
Višinska razlika:496 metrov
Organizator:KD Vuhred

Prvi vzpon v okviru pokala v gorskem kolesarstvu za leto 2019 bomo izvedli tradicionalno v Vuhredu in sicer 12.5.2019.Prijave na vzpon pred barom Kogal v Vuhredu od 10:00-10:50 ure. 
Trasa poteka v celoti po dobro utrjenem makadamu.Štart na ravnini ,ki pa se po slabih 100m takoj prevesi v klanec dolžine 1,5 km z dobrimi 100 metri višinske razlike.Trasa se nato praktično izravna vse do prevoženih 5 km ,tukaj se začnemo spet vzpenjati v klanec dolžine 2 km ,trasa se nato izravna oziroma na trenutke celo spušča in pred nami je še samo krajši vzpon do cilja ,ki je tokrat pri kmetiji Poberžik (Barnik).
Vabljeni tudi vsi ,ki imate e-bike ,ker vam se časi ne merijo boste pa v kolikor se udeležite najmanj 4 prireditev v tem pokalu konec sezone prejeli priznanje z strani KD Vuhred.
Po prihodu zadnjega v cilj se skupaj podamo nazaj v Vuhred v bar Kogal ,kjer po pogostitev z hrano za vsakega udeleženca brezplačno ,pijača pa proti plačilu.Seveda bo tam tudi razvrstitev in podelitev medalj za najhitrejše po kategorijah.

VSE PRIREDITVE V SKLOPU POKALA OSTAJAJO ZVESTE TRADICIJI IN SO BREZ ŠTARTNIN!!!

Vabljeni vsi na kolo za zdravo telo v Vuhred 12.5.2019

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi