Logo MojaObčina.si

Radlje ob Dravi

DANES
14°C
8°C
JUTRI
18°C
6°C
4577

Delo ZD Radlje ob Dravi v času dopustov

Obveščamo vas, da bo od 12.7.2021 do predvidoma 31.8.2021 v času odsotnosti zdravnikov splošnih in otroških ambulant nadomeščanje urejeno na enotni lokaciji v ZD Radlje ob Dravi, Mariborska cesta 37, 2360 Radlje ob Dravi za vse paciente vseh petih zdravstvenih postaj mreže ZD Radlje ob Dravi.

Pacienti bodo vse potrebne zdravstvene storitve prejeli v dveh poletnih ambulantah v Radljah ob Dravi ali v ambulanti svojega osebnega zdravnika, v kolikor zdravnik ne bo razporejen na druga delovišča oziroma odsoten.

Pred obiskom pokličite ambulanto osebnega zdravnika ali poletno ambulanto Radlje na številko 02/8770820.

Želimo vam čim bolj zdrave in brezskrbne poletne dni.

ZDRAVSTVENI DOM RADLJE OB DRAVI

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi