Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.11.2017

pretežno oblačno
Danes bo na vzhodu in severu večinoma sončno, drugod pa pretežno oblačno. Ponekod na Primorskem in Notranjskem bo megleno, občasno bo tam tudi rosilo ali rahlo deževalo. Pihal bo jugozahodni veter, ki bo ponoči prehodno ponehal. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 16 °C.
-2°C | 12°C
petek, 24.11.2017
-2°C | 9°C
sobota, 25.11.2017
0°C | 10°C
nedelja, 26.11.2017
2°C | 5°C
ponedeljek, 27.11.2017
-4°C | 3°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Srečanje starostnikov Krajevne skupnosti ......


OBČINSKE

| |
29.11.2012      12:14
A A

Srečanje starostnikov Krajevne skupnosti RadljeDeli:

Sobotni sončni žarki so bili kot nalašč za prijetno druženje naših najstarejših krajanov in krajank, ki ga vsako leto organizirata KO Rdečega križa Radlje in Krajevna skupnost Radlje. Okoli 180 starostnikov se je tokrat zbralo v Mladinskem hotelu Radlje. Dvorana se je hitro napolnila z živahnim klepetom, veseljem na obrazih ob snidenju s prijatelji, znanci, ki se zaradi takšnih in drugačnih razlogov že dolgo niso videli.

 

Modrost in izkušnje starejših je dopolnila razposajenost otrok OŠ Radlje, ki so pod taktirko  učiteljic Milke Lunić in Jane Kreuh predstavili folklorne plese, zaigrali na harmoniko in recitirali pesmice. Vse prisotne je pozdravil tudi župan Alan Bukovnik, predsednik krajevne skupnosti Anton Vodušek in predsednica OZ Rdečega križa Radlje Antonija Račnik. Slednja sta s skromnim darilom razveselila tudi najstarejšo udeleženko in najstarejšega udeleženca na srečanju, gospo Gutenberger Marijo in gospoda Onuk Lovrenca.

 

Po uradnem delu se je ob jedači in pijači nadaljevala živahna razprava, manjkalo ni šal, glasbe in smeha, ki je ostal na naših obrazih tudi, ko smo se pozno popoldne poslavljali. Lepo je preživeti takšno popoldne na vsakoletnem srečanju z našimi starejšimi, še lepše pa se je srečati vsak dan in te koščke na koncu leta sestaviti v velik mozaik.

 

Katja Rac Črešnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Radlje ob Dravi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!