Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo pretežno jasno. Zjutraj in dopoldne se bo po nižinah in ob morju zadrževala megla. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23 stopinj C.
4°C | 23°C
sreda, 18.10.2017
7°C | 21°C
četrtek, 19.10.2017
4°C | 19°C
petek, 20.10.2017
4°C | 19°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 17°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
23°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

13. redna seja Občinskega sveta Občine Radlje ......


OBČINSKE

| |
13.06.2012      16:25
A A

13. redna seja Občinskega sveta Občine Radlje ob DraviDeli:

V prostorih Občine Radlje ob Dravi je v ponedeljek 23. 5. 2012, potekala trinajsta redna seja Občinskega sveta Občine Radlje ob Dravi. Obravnavali so 14 točk dnevnega reda.

 

Občini Radlje ob Dravi je bil s strani Osnovne šole Radlje ob Dravi posredovan predlog sistemizacije delovnih mest v vrtcu Radlje ob Dravi za šolsko leto 2012/2013. Občinski svet je predlagano sistemizacijo tudi potrdil.

 

Direktorica Centra za socialno delo Radlje ob Dravi in direktor Javnega komunalnega podjetja Radlje ob Dravi sta predstavila poročilo javnega  zavoda/podjetja za leto 2011. Občinski svet je poročili potrdil.

 

Občinski svet Občine Radlje ob Dravi je na svoji 11. redni seji, dne 27. 2. 2012, sprejel Odlok o ustanovitvi Razvojnega sveta Koroške regije. Razvojni svet sestavlja 12 voljenih funkcionarjev iz občin (iz vsake občine po eden), 12 predstavnikov gospodarstva v regiji in 6 predstavnikov nevladnih organizacij v regiji, ki imajo sedež v regiji (dva predstavnika iz vsake doline, iz Dravske doline po enega iz vsake Upravne enote). Občinski svet Občine Radlje ob Dravi je v Razvojni svet Koroške regije imenoval župana Občine Radlje ob Dravi, Alana Bukovnika.

 

Športno društvo Vuhred je podalo predlog za prenos koncesije za graditev obstoječih žičniških naprav za prevoz oseb na smučišču Vlečnica Vuhred na Javni zavod ŠKTM Radlje ob Dravi. Koncesija je bila Športnemu društvu Vuhred podeljena za obdobje 10 let, z možnostjo podaljšanja za 5 let. Koncesionar (ŠD Vuhred) pa lahko na podlagi 7. člena odloka koncesijo prenese na drugo osebo, vendar samo z dovoljenjem koncendenta (občina). Oseba, na katero koncesionar prenese koncesijo, mora izpolnjevati pogoje iz 4. člena odloka, to je, da ima veljavno registracijo za opravljanje žičniške dejavnosti, strokovno usposobljen kader in zadostne tehnične zmogljivosti za opravljanje koncesije (če teh pogojev ne izpolnjuje, mora določiti osebo, ki bo obratovala žičniško napravo in ki izpolnjuje navedene pogoje)

Občinski svet Občine Radlje ob Dravi je soglašal s prenosom koncesije za graditev obstoječih žičniških naprav za prevoz oseb na smučišču Vlečnica Vuhred s Športnega društva Vuhred na Javni zavod ŠKTM Radlje ob Dravi. Javni zavod ŠKTM Radlje ob Dravi pa naj s ŠD Vuhred sklene dogovor glede uporabe hišice »Bela snežinka«.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Radlje ob Dravi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!