Logo MojaObčina.si

Radlje ob Dravi

DANES
30°C
15°C
JUTRI
28°C
16°C

Ne pozabite na telovadbo!

Kljub temu, da smo se ponovno znašli v vročinskem valu in se potimo že samo, če sedimo, ne smete zanemarjati svojega telesa. Poleg tega, da mu v teh visokih temperaturah privoščite dovolj tekočine, ga nekajkrat tedensko vsaj razgibajte.

V poletnem času lahko v nogah prej začutimo bolečino. Visoke temperature razširijo krvne žile in cirkulacija je tako otežena. Ne pozabimo seveda, da so noge tiste, ki nosijo našo težo. Namenimo jim nekaj več pozornosti.

Društvo za šport in rekreacijo Razgibaj se je objavilo nekaj preprostih vaj za noge, ki jih lahko izvajate tako doma kot na dopustu! Vaje so priporočljive predvsem za tiste, ki zaradi različnih obveznosti svoj dan preživijo večinoma v sedečem ali stoječem položaju.

Pa veselo miganje!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi