Logo MojaObčina.si

Radenci

DANES
31°C
14°C
JUTRI
30°C
15°C
4950

OKREPIMO SE S ČEBELJIMI PRIDELKI IN IZDELKI IZ ČEBELJIH PRIDELKOV

OKREPIMO SE S ČEBELJIMI PRIDELKI IN IZDELKI IZ ČEBELJIH PRIDELKOV

Med in cvetni prah sta živili, ki sta nepogrešljivi za preventivno krepitev imunskega sistema v jesenskem in zimskem času, ko je večja možnost pojava in širjenja virusov, prehladov in drugih zdravstveni nevšečnosti. Ljudje smo bili že v preteklosti inovativni pri oblikovanju in izražanju idej, ki so se odražale na raznovrstnih izdelkih iz medu in čebeljih pridelkov. Poznamo tradicionalno izdelavo lectovih src in medenjakov. Čedalje bolj je priljubljen kremni med, ki mu dodajajo raznovrstne sestavine, kot so cvetni prah, propolis, matični mleček, liofilizirano sadje, kakav, oreščki in podobno. Nekateri izdelujejo propolisovo tinkturo, medeni kis in raznovrstne medene pijače, kot so medica, medeno žganje, medeni liker, medeno pivo in peneča medica.


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi