Logo MojaObčina.si

Radenci

DANES
4°C
-2°C
JUTRI
4°C
-3°C

Živalski vrt SIKALU ZOO odpira svoja vrata

Spoštovani!

 

Družina Mitev, ki vzorno in skrbno gradi in ureja živalski vrt SIKALU ZOO v Boračevi, nudi vsem otrokom do 14. leta starosti iz lokalne skupnosti Radenci prost vstop v spremstvu staršev.

 

Otroci so bili v času karantene, ena najbolj ranljivih skupin, saj so zelo težko razumeli "ZAKAJ NE?",... Stik z naravo in z živalmi je dokazano pozitivna izkušnja, ki vrača tudi pozitivno energijo in nasmeh na lica naših otrok.

 

Živalski vrt odpira svoja vrata vsak dan od ponedeljka do četrtka med 14. in 18 uro, v petek, soboto in nedeljo ter med prazniki poslujejo med 12. in 18. uro. Lokalno podjetje pomaga lokalnim prebivalcem, lokalni prebivalci pomagajo lokalnim podjetnikom.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi