Logo MojaObčina.si

Radenci

DANES
13°C
6°C
JUTRI
14°C
6°C
2353

SVETOVALNI REFERENDUM V RADENCIH, 25.10.2020

 

 

Glede informacij, dogodkov in aktivnosti, ki se v zadnjih dneh pojavljajo v zvezi z vsebino in izvedbo  svetovalnega referenduma v Občini Radenci,  Roman Leljak, župan občine Radenci podaja naslednjo izjavo:

 

« Predreferendumske  aktivnosti nekaterih posameznikov oz. skupin posameznikov postajajo vedno bolj oddaljene od vsebine in cilja svetovalnega referenduma ter postajajo zgolj aktivnosti usmerjene proti meni, Romanu Leljaku, županu Občine Radenci.   Te aktivnosti preraščajo norme in merila demokratične družbe. Menim, da je interes in pravica  javnosti, da se svobodno izreče o pripravljenih referendumskih vprašanjih, v nedeljo 25.10.2020, zato izjavljam, da ne bom odstopil s funkcije župana Občine Radenci, ne glede na rezultate svetovalnega referenduma oz. ne glede na rezultat vezan na vprašanje o preimenovanju Titove ceste.« 

 

Roman Leljak, župan

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi