Logo MojaObčina.si

Radenci

DANES
5°C
-3°C
JUTRI
7°C
-3°C

ZAGOTAVLJANJE TOPLEGA OBROKA ZA UČENCE IN DIJAKE

Spoštovani starši,

 

v skladu z navodili Ministrstva za šolstvo in šport ter županom občine Radenci, bo Vrtec Radenci Radenski-mehurčki pripravljal topel obrok za otroke/učence iz socialno ogroženih skupin od torka, 10.11.2020 dalje.

 

V obdobju izobraževanja na daljavo učenke in učenci ter dijaki in dijakinje ne uživajo toplega obroka v prostorih šole, lahko ga v dogovorjeni organizaciji z lokalno skupnostjo le prevzamejo. Pri tem se upoštevajo higienska priporočila NIJZ v poglavju »Zunanji abonenti« na novo objavljenem dokumentu na spletni strani:

https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/files/uploaded/prehrana_v_vrtcih_in_solah_in_covid_dopolnitev_november_2020.pdf

 

V kolikor smatrate, da potrebujete tovrstno pomoč nam do ponedeljka,  9. 11. 2020, do 12. ure sporočite ali boste vašega otroka prijavili na kosilo, za obdobje od 10.11. 2020 do 13.11.2020. Naročila bomo prejemali tedensko.

 

Kako bo potekal prevzem vam bomo naknadno sporočili.

 

Prosim za odgovor na: simona.himelrajh@radenci.si ali obcina@radenci.si

 

Lep pozdrav.

Občina Radenci

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi