Logo MojaObčina.si

Radenci

JUTRI
31°C
17°C
PON.
30°C
17°C

Odpoved akcije zbiranja nevarnih odpadkov

 

»Spoštovani, 

 

izvajanje gospodarskih javnih služb spada med dejavnosti, ki so ključnega pomena za delovanje države, družbe. Zato smo ob razglasitvi epidemije 12. marca 2020, s strani pristojnega ministra za zdravje, svoje delovne procese organizirali tako, da v največji možni meri izvajamo vse zaščitne ukrepe za preprečevanje širjenja nalezljive bolezni COVID-19. 

 

Iz vsega navedenega, predvsem pa iz razloga, da bomo družba kot celota čimprej uspešno zajezili širitev COVID-19, do preklica izrednih razmer v dogovoru z občino Radenci, ne bomo izvedli akcije zbiranja nevarnih odpadkov, ki je bila predvidena v soboto dne 4.4.2020. 

 

Po preklicu izrednih razmer, vas bomo o novem terminu akcije zbiranja nevarnih odpadkov ustrezno obvestili.

 

Saubermacher Slovenija d.o.o.«

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi