Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.10.2018

pretežno jasno
Danes bo povečini sončno, le v severovzhodni Sloveniji bo sprva še pretežno oblačno. Dopoldne bo po nekaterih nižinah še megla. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 21, na Primorskem do 24 °C.
8°C | 19°C
sobota, 18.10.2018
10°C | 19°C
nedelja, 20.10.2018
6°C | 19°C
ponedeljek, 21.10.2018
7°C | 16°C
torek, 22.10.2018
2°C | 16°C
Opozorila
Petek, 19.10.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
19°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Težave povezane s krčnimi žilami in bolečimi ......


ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
22.03.2018      19:24
A A

Težave povezane s krčnimi žilami in bolečimi nogamiDeli:

V organizaciji Krajevnega odbora Rdečega križa Preddvor in Društva bolnikov z osteoporozo Kranj je bilo v torek, 20. marca v prostorih  Osnovne šole Matije Valjavca Preddvor predavanje "Težave povezane s krčnimi žilami  in bolečimi nogami". O preventivi in o zdravljenju tovrstnih težav je spregovoril prof. dr. Mišo Šabovič, dr. med. spec. internist. Predavanje je bilo lepo obiskano, obiskovalci pa zelo zadovoljni, saj je bila tema predstavljena na enostaven, prijazen, dostopen način. In še sporočilo vsem, ki se predavanja niste udeležili: Če želite storiti nekaj za preventivo in v korist svojih nog, vam dr. Šabovič svetuje vsakodnevno enorno hojo, hitro toliko, da se hrbet malo oznoji. Če pa časa za hojo ne najdete, je koristno tudi večkrat dnevno postavljanje na prste z vsaj desetimi ponovitvami, kar lahko počnemo tudi med drugimi opravili. 

Milena Zupin, predsednica Krajevnega odbora Rdečega križa Preddvor
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo