Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
7°C
-1°C
JUTRI
2°C
0°C

Težave povezane s krčnimi žilami in bolečimi nogami

V organizaciji Krajevnega odbora Rdečega križa Preddvor in Društva bolnikov z osteoporozo Kranj je bilo v torek, 20. marca v prostorih  Osnovne šole Matije Valjavca Preddvor predavanje "Težave povezane s krčnimi žilami  in bolečimi nogami". O preventivi in o zdravljenju tovrstnih težav je spregovoril prof. dr. Mišo Šabovič, dr. med. spec. internist. Predavanje je bilo lepo obiskano, obiskovalci pa zelo zadovoljni, saj je bila tema predstavljena na enostaven, prijazen, dostopen način. In še sporočilo vsem, ki se predavanja niste udeležili: Če želite storiti nekaj za preventivo in v korist svojih nog, vam dr. Šabovič svetuje vsakodnevno enorno hojo, hitro toliko, da se hrbet malo oznoji. Če pa časa za hojo ne najdete, je koristno tudi večkrat dnevno postavljanje na prste z vsaj desetimi ponovitvami, kar lahko počnemo tudi med drugimi opravili. 

Milena Zupin, predsednica Krajevnega odbora Rdečega križa Preddvor

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij