Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
0°C
-2°C
JUTRI
3°C
0°C
Deli
1478

Predstavitev poročanja v turizmu (eTurizem)

Zavod za turizem Preddvor je skupaj z Občino Jezersko organiziral predstavitev novega sistema poročanja oddajanja o zasedenosti kapacitet (eTurizem), ki stopi v veljavo s 1. 3. 2018. Novi sistem bo olajšal poročanje,
saj se bo od zdaj naprej oddajalo podatke na enem mestu, iz katerega bodo črpali informacije vsi, katerim so do zdaj morali poročati ločeno: Občina, Policija in SURS (Statistični urad R Slovenije). Predstavniki AJPESa,
Policije in SURSA so nam predstavili, kako sistem poteka za vsako njihovo področje ter odgovarjali na številna vprašanja, ki so zanimala prisotne udeležence. Veseli smo, da smo uspeli dobiti vse tri predstavnike skupaj, saj je bila omenjena predstavitev njihova zadnja pred uvedbo novega sistema.

Ernesta Koprivc, direktorica Zavoda za turizem Preddvor

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!