Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

delno oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo sprva še oblačno a se bo od severozahoda delno zjasnilo. Na Primorskem bo pihala zmerna burja, drugod severovzhodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 15, na Primorskem do 18 °C.
6°C | 14°C
torek, 23.10.2018
2°C | 16°C
sreda, 24.10.2018
4°C | 22°C
četrtek, 25.10.2018
6°C | 14°C
petek, 26.10.2018
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Predstavitev poročanja v turizmu (eTurizem)


TURIZEM, POSLOVNE

| |
22.02.2018      21:08
A A

Predstavitev poročanja v turizmu (eTurizem)Deli:

Zavod za turizem Preddvor je skupaj z Občino Jezersko organiziral predstavitev novega sistema poročanja oddajanja o zasedenosti kapacitet (eTurizem), ki stopi v veljavo s 1. 3. 2018. Novi sistem bo olajšal poročanje,
saj se bo od zdaj naprej oddajalo podatke na enem mestu, iz katerega bodo črpali informacije vsi, katerim so do zdaj morali poročati ločeno: Občina, Policija in SURS (Statistični urad R Slovenije). Predstavniki AJPESa,
Policije in SURSA so nam predstavili, kako sistem poteka za vsako njihovo področje ter odgovarjali na številna vprašanja, ki so zanimala prisotne udeležence. Veseli smo, da smo uspeli dobiti vse tri predstavnike skupaj, saj je bila omenjena predstavitev njihova zadnja pred uvedbo novega sistema.

Ernesta Koprivc, direktorica Zavoda za turizem Preddvor
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo