Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

delno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 28°C
torek, 24.07.2018
15°C | 28°C
sreda, 25.07.2018
15°C | 29°C
četrtek, 26.07.2018
16°C | 28°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Blagoslov traktorjev v Preddvoru


DOGODKI, KMETIJSTVO, VERSKE

| |
21.05.2018      22:20
A A

Blagoslov traktorjev v PreddvoruDeli:

V nedeljo, 13.maja smo v župniji Preddvor imeli prvo srečanje kmetov in blagoslov traktorjev. Na srečanje je prišlo okoli 50 kmetov, od tega pa se jih je 28 pripeljalo s traktorji, katere je gospod župnik po sveti maši blagoslovil. Po blagoslovu je vse zbrane nagovoril Rok Roblek, ki je predstavil trenutno problematiko v kmetijstvu. Ob predavanju smo se lahko okrepčali z odličnim golažem ter pijačo, za kar gre zahvala okrepčevalnici Seljak.
Zahvaljujemo se župniku Branku Setnikarju za opravljen blagoslov, Roku Robleku za nagovor, Branetu Tičarju za ozvočenje, Hudelji d.o.o. za tehnično pomoč, veteranom prostovoljnega gasilskega društva Preddvor ter turističnemu društvu Preddvor za prometno ureditev, seveda pa hvala tudi Ivanu Šenku, da smo lahko na njegovem travniku parkirali traktorje.

Metod Jagodic
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!