Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
2°C
-1°C
PET.
0°C
-1°C
Deli
3545

Blagoslov traktorjev v Preddvoru

V nedeljo, 13.maja smo v župniji Preddvor imeli prvo srečanje kmetov in blagoslov traktorjev. Na srečanje je prišlo okoli 50 kmetov, od tega pa se jih je 28 pripeljalo s traktorji, katere je gospod župnik po sveti maši blagoslovil. Po blagoslovu je vse zbrane nagovoril Rok Roblek, ki je predstavil trenutno problematiko v kmetijstvu. Ob predavanju smo se lahko okrepčali z odličnim golažem ter pijačo, za kar gre zahvala okrepčevalnici Seljak.
Zahvaljujemo se župniku Branku Setnikarju za opravljen blagoslov, Roku Robleku za nagovor, Branetu Tičarju za ozvočenje, Hudelji d.o.o. za tehnično pomoč, veteranom prostovoljnega gasilskega društva Preddvor ter turističnemu društvu Preddvor za prometno ureditev, seveda pa hvala tudi Ivanu Šenku, da smo lahko na njegovem travniku parkirali traktorje.

Metod Jagodic

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!