Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

oblačno
Danes bo zmerno do pretežno oblačno, več sonca bo popoldne v vzhodnih krajih. V hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno lahko rahlo deževalo ali rosilo. Popoldne in zvečer se bo krepil jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 °C.
10°C | 19°C
ponedeljek, 22.09.2018
16°C | 16°C
torek, 24.09.2018
10°C | 19°C
sreda, 25.09.2018
2°C | 17°C
četrtek, 26.09.2018
0°C | 16°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 8h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
10°C
19°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Blagoslov traktorjev v Preddvoru


DOGODKI, KMETIJSTVO, VERSKE

| |
21.05.2018      22:20
A A

Blagoslov traktorjev v PreddvoruDeli:

V nedeljo, 13.maja smo v župniji Preddvor imeli prvo srečanje kmetov in blagoslov traktorjev. Na srečanje je prišlo okoli 50 kmetov, od tega pa se jih je 28 pripeljalo s traktorji, katere je gospod župnik po sveti maši blagoslovil. Po blagoslovu je vse zbrane nagovoril Rok Roblek, ki je predstavil trenutno problematiko v kmetijstvu. Ob predavanju smo se lahko okrepčali z odličnim golažem ter pijačo, za kar gre zahvala okrepčevalnici Seljak.
Zahvaljujemo se župniku Branku Setnikarju za opravljen blagoslov, Roku Robleku za nagovor, Branetu Tičarju za ozvočenje, Hudelji d.o.o. za tehnično pomoč, veteranom prostovoljnega gasilskega društva Preddvor ter turističnemu društvu Preddvor za prometno ureditev, seveda pa hvala tudi Ivanu Šenku, da smo lahko na njegovem travniku parkirali traktorje.

Metod Jagodic
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo