Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
14°C
0°C
JUTRI
6°C
-6°C
1536

Sankanje z Jakoba

V teh dneh je tako v dolini kot po gorah dovolj snega za zimske radosti. Letošnja zima je prva, ko ima Planinsko kočo na Sv. Jakobu v upravljanju Planinsko društvo Preddvor. V sodelovanju z oskrbnikom koče Vilijem je splužena nova cesta na Sv. Jakob, tako da je odlična za sankanje v dolino. Strmina ni prehuda, vseeno pa opozarjamo, da se sankanja udeležuje vsak na svojo lastno odgovornost. Prav tako opozarjamo sankače, da so pozorni na druge pohodnike na poti.

Vabljeni na snežne radosti in obisk Planinske koče na Sv. Jakobu, kjer vas bo z veseljem postregel naš oskrbnik Vili!
Planinsko društvo Preddvor

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!