Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 27.05.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo delno jasno, ponekod v osrednjih krajih bo nastala nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 16 °C.
13°C | 26°C
torek, 28.05.2018
14°C | 27°C
sreda, 29.05.2018
16°C | 28°C
četrtek, 30.05.2018
13°C | 28°C
petek, 31.05.2018
14°C | 27°C
Opozorila
Sobota, 26.5.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Novi goli na nogometnem igrišču z umetno ......


ŠPORT, OSNOVNA ŠOLA, LOKALNE SKUPNOSTI, PROSTOVOLJSTVO

| |
26.04.2018      15:50
A A

Novi goli na nogometnem igrišču z umetno travo OŠ PreddvorNovi goli na nogometnem igrišču z umetno travo
Novi goli na nogometnem igrišču z umetno travo
Deli:
Mineva dve leti od uradne otvoritve obnovljenih šolskih športnih igrišč Osnovne šole Matije Valjavca Preddvor, pri kateri je zelo aktivno sodelovalo tudi naše Športno društvo Preddvor. 

V želji, da bi bil projekt izpeljan stroškovno čim bolj optimalno, smo se z nogometnimi goli po nepotrebnem zapletli. Neustrezen material, manj kvalitetna izdelava, pa tudi precej grobo ravnanje predvsem zunanjih uporabnikov, je povzročilo precej poškodb na opremi.
Po letu in pol uporabe ter nekaj intervencijskih popravilih, smo ugotovili, da tako ne bo šlo več naprej. Odločili smo se, da za zimski del sezone pripeljemo svoje gole z igrišča Za žago in umetno travo kljub zimi, ki s snegom ni skoparila, čim bolj izkoristimo za treninge vseh naših selekcij.
Pred novim letom pa smo se predstavniki društva tradicionalno oglasili tako pri ravnatelju osnovne šole, kot tudi kasneje pri županu Občine Preddvor. Izpostavili smo ta problem in župan nam je bil takoj pripravljen priskočiti na pomoč. Na podlagi ponudbe smo podpisali pogodbo o sofinaciranju nogometnih golov za igrišče z umetno travo.
Tako smo sredi aprila, na začetku spomladanskega nogometnega dela sezone, vrnili obstoječe gole spet v uporabo na igrišče Za žago, na šolskem igrišču pa se bleščijo povsem novi nogometni goli - tokrat pa dolgoročno!
Vsem vključenim se zahvaljujemo za podporo in sodelovanje!
Pripravil: Marjan Bogataj


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Športno društvo PREDDVOR? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo