Nekoliko slabšemu obisku v petkovem narodno-zabavnem večeru, ko so nastopili Poskočni muzikanti, je sledila sobotna zabava, ki je še enkrat več dokazala, da je skupina Pop Design še vedno ena najbolj zaželenih glasbenih skupin na Gorenjskem. Poln šotor obiskovalcev pa je dodatno razgrel Pero Lovšin s Španskimi borci, ki je bil navdušen nad organizacijo dogodka in vzdušjem pod odrom. Bogatejši za lepe nagrade, od televizije do mobilnih telefonov in drugih praktičnih nagrad, so domov odšli tudi srečni izžrebanci.
»Tako srčnih in zvestih obiskovalcev si lahko samo želimo. V Preddvor prihajajo iz različnih koncev Slovenije, od Cerkna do Novega mesta, Ljubljane in bližnjih krajev. Več kot zadovoljen sem z letošnjim Pirfestom in upam, da bomo z njim lahko nadaljevali tudi v prihodnje,« je misli strnil organizator Boštjan Avsec, direktor Agencije Media butik, ki prihodnje leto praznuje 10. letnico delovanja. »V našem prazničnem letu si lahko obiskovalci nadejajo še več odmevnih dogodkov z naše strani.«
Generalni pokrovitelj Pirfesta – Preddvor 2016 je Jelovica, glavna pokrovitelja sta Avtohiša Lušina iz Gosteč pri Škofji Loki z vozili Hyundai in Suzuki in Gajles d.o.o. iz Tržiča, ki poskrbi za naravno toplino v vašem domu. Hvala tudi ostalim pokroviteljem in donatorjem.




