Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
14°C
-5°C
PET.
17°C
-5°C

Brezplačne aktivnosti Večgeneracijskega centra Gorenjske

Večgeneracijski center Gorenjske v prihodnjem tednu, od 06.08. do 10.08.2018,  vabi na brezplačne aktivnosti.
V ponedeljek, 6. avgusta ob 18.00 pripravljajo pohod k mlinčkom v Udinboršt, zbor bo pred Mercatorjevim centrom na Kokrici. V četrtek, 9. avgusta, ob 18.00 se lahko v Medgeneracijskem centru Kranj udeležite maketarske delavnice, v petek ob 18.00 pa bo tam uvodno informativno predavanje o učenju Bruna Gröninga. Podrobnosti o dogodkih si preberite na spletni strani https://www.vgc-gorenjska.si/. 
V Medgeneracijskem centru Kranj je tudi prostor za neformalno druženje in srečevanje, ki je na voljo med 8.00 in 18.00 uro, lahko pa obiščete informacijsko središče, kjer lahko pridobite  informacije z različnih področij za večjo kakovost življenja.


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi