Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
22°C
8°C
SOB.
24°C
10°C
Deli
3221

V soboto novembrska KMEČKA TRŽNICA v Preddvoru

KMEČKA TRŽNICA v Preddvoru,
sobota, 3. 11. 2018, od 9. do 13. ure

Vsi ljubitelji domačih, naravnih izdelkov boste na svoj račun prišli na Kmečki tržnici v Preddvoru. Kmetija Pr' Težič vam bo ponudila mlečne in pekovske izdelke, na stojnici kmetije Pr' Koširj´ se boste oskrbeli s poljščinami, kot so krompir, fižol, česen, Čebelarstvo Zadnikar ponuja medene izdelke, pri Sadjarstvu Markuta vas bodo oskrbeli s sadjem, vse skupaj pa bo s svojo ponudbo popestril še pravi Rib'nčan.
V primeru slabega vremena tržica odpade.
Toplo vabljeni!

Hkrati vas tudi obveščamo, da v soboto, 3. 11. 2018, od 10.00 do 11.00 Sobotni Živ Žav bo, zato vabimo vse otroke, da preživijo ustvarjalno urico v TICu Preddvor.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi