Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
16°C
JUTRI
25°C
15°C
Oceni objavo

Otvoritev poslovne cone Preddvor

V četrtek 11.4.2024 je bila v Tupaličah ob državni cesti slovesna otvoritev poslovne cone. Dokončana je izgradnja komunalne in ostale infrastrukture ter urejene so protipoplavne povšine za lastnike zemljišč, ki bodo na območju razvijali svoje poslovne dejavnosti.

Zbrane je nagovoril župan Rok Roblek, ki je dejal, da je izredno vesel, da se bodo po toliko letih prizadevanj, pričeli graditi prvi poslovni objekti, ki bodo omogočili razvoj gospodarstva v občini Preddvor. Celotna infrastruktura je stala več kot milijon evrov, del sredstev je bilo pridobljeno preko razpisa Ministrstva za kohezijo in regionalni razvoj. Na urejeni površini bodo svojo dejavnost širila štiri izjemno razvojna podjetja, ki bodo omogočila tudi nekaj novih delovnih mest.

Za slovesni blagoslov je poskrbel domači župnik gospod Pavel Okoliš, otvoritveni trak pa sta prerezala župan Rok Roblek in izvajalec del gospod Franc Roblek.

Kulturno dogajanje so popestrili člani Folklornega društva Preddvor.

Vsem sodelujočim se iskreno zahvaljujemo! 

Oglejte si tudi