Logo MojaObčina.si
DANES
15°C
2°C
JUTRI
13°C
2°C

Okrasili smo občinsko božično drevo

Na pobudo Zavoda za turizem smo ustvarjalci Kulturno-umetniškega društva in Osnovne šole Matije Valjavca Preddvor na prvi decembrski petek popoldne združili moči ter okrasili božično drevo v središču Preddvora.

Mlajši pohodniki interesne dejavnosti Gremo v hribe s spremstvom so se po sprehodu z lučkami do Brega in nazaj ustavili v TICu, kjer so se ekipi KUDa pridružili pri poslikavi okraskov. Skrbno pripravljeni leseni obeski, živahne barve in veliiiiko bleščic - s kakšnim ponosom je vsak umetnik nekaj svojih obeskov namestil na najnižje veje jelke, ki so jo letos pripeljali z Možjance!

Čeprav so viroze precej oklestile otroške vrste, je bila delavnica uspešna, drevo v središču Preddvora pa je praznično okrašeno.

Petra Lombar Premru, koordinatorica KUD in OŠ Matije Valjavca Preddvor

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi