Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
4°C
-5°C
TOR.
6°C
-8°C
3545

Obvestilo o obveščanju prek portala MojaObčina.si/Preddvor

V mesecu januarju je Občina Preddvor objavila, da bo prenehala z objavljanjem svojih vsebin na strani MojaObčina.si/Preddvor. Na naše uredništvo smo nato prek e-pošte in telefona prejeli kar nekaj vprašanj, tudi pobud, s strani vas, občanke in občani, ki vam trenutno stanje ni jasno in ki si očitno želite portal še naprej spremljati.

Zaradi nastalih nejasnosti smo izvedli anketo, v kateri so nas zanimale predvsem vaše navade in izkušnje. Anketa je pokazala, da si vas večina želi, da se stran MojaObčina.si/Preddvor ohrani, namreč, 96% vseh anketirancev si želi spremljati portal tudi v prihodnje. Ugotavljamo tudi,

  • da ste o dogajanju v svoji občini v največji meri obveščeni ravno prek portala MojaObčna.si in tedenskih novic MojaObčina.si,
  • da najraje berete novice z Občine Preddvor, torej obvestila o delovanju občine oziroma občinske uprave, in
  • da si želite ostati naši zvesti bralci oz. avtorji.

Hvala vam za izkazano zaupanje. Na podlagi teh pozitivnih rezultatov smo se pred kratkim sestali z županom, gospodom Rokom Roblekom. Trenutno smo v fazi dogovarjanja in iskanja morebitnih drugih rešitev, da vam bo lahko stran MojaObčina.si/Preddvor še vedno zagotavljala vse lokalne novice in dogodke ter vam še naprej služila kot primarni vir obveščanja.

 

ekipa MojaObčina.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi